Dovolenka Sardínia

Prehľad najlacnejších Last Minute dovoleniekSardínia

3*4*5*
7 dnípolpenziaHotel Bellamarina450 €RezervovaťHotel Hotel San Teodoro456 €RezervovaťHotel Carlos V868 €Rezervovať
10 dnípolpenziaHotel Bellamarina613 €RezervovaťHotel Hotel San Teodoro602 €RezervovaťHotel Grand Hotel Poltu Quatu1266 €Rezervovať
14 dnípolpenziaHotel Marina Manna & Club811 €RezervovaťHotel Hotel San Teodoro732 €RezervovaťHotel Golf Hotel Is Arenas1600 €Rezervovať

Graf vývoja cien na najbližších 6 mesiacovSardínia

Graf znázorňuje vývoj ceny dovolenky na najbližších 6 mesiacov. Zobrazuje najnižšiu cenovú ponuku dovolenky na 7 nocí, all inclusive v minimálne 3-hviezdičkovom hoteli. Po kliknutí sa presuniete na ponuku.

Dovolenka Sardínia - Hotel Sea Villas Country Village

Hotel Sea Villas Country Village…

Sardínia

7 dní, bez stravy

od€ 269,-Termíny a cena

Dovolenka Sardínia - Hotel Residence Badus

Hotel Residence Badus

Sardínia

7 dní, bez stravy

od€ 275,-Termíny a cena

dnesslnečno30 °C

zajtraslnečno32 °C

pozajtraslnečno30 °C

predpoveď počasia Sardínia na 14 dní
  • Vízum: -
  • Čas cestovania z BA/VIE: - -

Patrí k najlákavejším regiónom celého Stredomoria a niet sa ani čomu diviť. Tamojšia pláž Costa Smeralda patrí k najkrajším v celej Európe a aj preto si dovolenku na Sardínii želajú všetci, čo hľadajú priezračné more a biely piesok. Táto oblasť vďaka svojej jedinečnosti priťahuje aj celebrity nielen z Talianska. Preto ak hľadáte pokojnejšiu časť ostrova, radšej sa vyberte na juh, kde inak môžete zavítať aj do historického mesta Cagliari.

Dovolenka na Sardínii je čoraz populárnejšia aj u nás, preto neváhajte a vyberte sa spoznávať tento kút Talianska aj vy. Ostrov je dostupný nielen vďaka pravidelnej leteckej doprave a množstvu charterových letov. Mnoho turistov tam cestuje aj autami a následne na trajektoch, ktoré ich sem dopravujú z viacerých častí Stredomoria.